Výrobky

ball-of-wool1

100% ovčí vlna

logo-beskydy_zmensene

Beskydy - originální produkt

hand-made1

Ruční práce

Výrobky & ceník

Plstěné vložky ze 100% ovčí vlny

Vložky do bot vyrobené metodou mokrého plstění ze 100% ovčí vlny. Síla vložek je cca 0,8-1cm jelikož se jedná o ruční práci. Nemusíte mít strach, že Vás bude s těmito vložkami tlačit bota jelikož po vložení do bot dojde k jejich stlačení na cca 4mm a v tomto stavu již setrvají. Když si nejste jisti velikostí můžete si objednat větší vložky a poté je sestříhnout na požadovanou velikost. Jestliže se Vám vložky zašpiní je možné je ručně vyprat v běžném pracím prostředku na vlnu pří teplotě do 30°C.Nabízíme velikosti 36-47.Jiné možno po dohodě.

145 Kč

Pastevecká hučka

Jedná se o původní starý valašský tvar pastevecké hučky, kterou používali naši předci jak na pastvinách, tak jako běžnou pokrývku hlavy. Je vyrobena metodou mokrého plstění ze 100% ovčí vlny. Nepromokne, neprofoukne, zabraňuje přehřátí organismu a je prodyšná. Lze vyrobit v různých barevných provedeních a různých velikostech.

460 Kč

Pastevecký klobouk

Plstěný klobouk klasického tvaru vyrobený ze 100% ovčí vlny metodou mokrého plstění. Nepromokne, neprofoukne, zabraňuje přehřátí organizmu a je prodyšný. Velikost klobouku je 56-57.

1030 Kč

Ledvinový pás

Klasický ledvinový pás vyrobený z ovčí kožešiny a sestřižený na výšku cca 1 cm. Lze vyrobit pás přesně na míru podle Vašich požadavků.

545 Kč

Plstěné pantofle, papuče

Plstěné papuče jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny metodou mokrého plstění na starých dřevěných ševcovských kopytech. Lze vyrobit papuče dle vašich požadavků v závislosti na kopytech, které máme k dispozici. Rovněž jde zvolit libovolnou barevnou kombinaci.

545 Kč (dospělé)
425 Kč (dětské)

Pletené ponožky

Ručně pletené ponožky ze 100% ovčí vlny. Nabízíme různé velikosti a různé vzory. Rovněž nabízíme i dětské ponožky. Výhoda těchto ponožek je, že jelikož jsou vyrobeny ze 100% ovčí vlny dokážou hřát i když jsou vlhké což dokáže jen vlna do 30% svého objemu. Doporučujeme prát v běžném pracím prostředku na vlnu ve vodě do 30°C.

220 Kč

Plstěné klobouky

Plstěné klobouky vyrobené ze 100% ovčí vlny původní technologii výroby na starých dřevěných formách. Dokážeme vyrobit klobouk dle Vašeho přání v závislosti na tvarech a velikostech forem, které máme k dispozici. Šíře barev a tvaru je poměrně široká. V případě, že uvažujete o zakoupení klobouku nás neváhejte kontaktovat.

874 Kč

Gorolské klobouky

Plstěné klobouky ze 100% ovčí vlny vyrobené tradiční technologií a tradiční tvar, který je charakteristický pro GOROLY. Velikost klobouky je 54-60.

1030 Kč

Plstěné šály

Plstěné šály vyrobené ze 100% ovčí vlny merino. Lze vyrobit různé barevné kombinace dle Vašich požadavků

od 790 Kč

Plstěné tašky

Plstěná taška je vyrobena ze 100% ovčí vlny metodou mokrého plstění. Taška je celistvá a kromě přišitého ucha na ní nejsou žádné švy.

od 900 Kč

Pletací příze

Jedná se o strojově zpracovanou pletací přízi dvounitku v přírodních barvách ze 100% ovčí vlny bez jakýchkoli příměsí nikterak dobarvovanou.

od 910 Kč

Sety

Na zakázku lze vyrobit různé sety, které mohou obsahovat šálek tašku klobouk případně jiné doplňky dle Vašeho přání Barevná škála a kombinace záleží jen na Vás. Vše je vyrobeno ze 100% ovčí vlny merino.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zaujali jsme Vás? Napište nám

Odpovíme Vám co nejdříve.